MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Strefa specjalna
2013-11-18

Branża budowlana zna i ceni firmę REHAU

REHAU – niemal 15 000 osób, w 54 krajach, na 5 kontynentach… Wszyscy pracują nad tym, by tworzyć lepsze rozwiązania systemowe oparte na polimerach - dla budownictwa, motoryzacji i przemysłu.

Branża budowlana zna i ceni firmę REHAU z nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i użyteczności publicznej. Energooszczędność w każdym wymiarze - to nadrzędny cel przyświecający produktom i systemom REHAU.

Nowoczesne okna i drzwi z profili REHAU skutecznie chronią przed utratą ciepła, obniżając zużycie energii. Jej efektywne wykorzystanie jest możliwe dzięki produkowanym przez firmę, niesłychanie wydajnym systemom ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego. Niewyczerpalne źródła energii odnawialnej z wnętrza ziemi mogą służyć człowiekowi dzięki sondom i kolektorom geotermalnym. System kanalizacji niskoszumowej i wentylacji mechanicznej z gruntowym powietrznym wymiennikiem ciepła to kolejne elementy świata produktów i systemów REHAU dla budownictwa.

Na całym świecie hasło REHAU wywołuje wśród klientów skojarzenia z innowacyjnością i wzorową jakością. Połączenie tych cech z nowoczesnym wzornictwem i wyjątkową wiedzą specjalistyczną w dziedzinie polimerów pozwala firmie odróżniać się od konkurencji. Szczególny nacisk kładzie REHAU na badania i rozwój – dzięki temu wciąż na nowo odkrywa kolejne możliwości i zastosowania polimerów w służbie ludzkości. Dzięki REHAU przyszłość zaczyna się dziś.

Więcej na www.rehau.pl

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A