MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Strefa specjalna
2013-11-18

GERDA to styl, bezpieczeństwo, niezawodność

Działamy na rynku od 1987r. Misją GERDY jest troska o poczucie bezpieczeństwa naszych klientów.

Osiągamy to poprzez tworzenie nowych produktów w zakresie zabezpieczeń mechanicznych w czym osiągnęliśmy statut lidera na rynku. Od pierwszych dni działalności postanowiliśmy, że nasze produkty muszą być najwyższej jakości.

GERDA to styl, bezpieczeństwo, niezawodność. To dzięki wyborom milionów Klientów nasza pozycja jest stabilna i ugruntowana. Sukces zawdzięczamy również wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz rozbudowanej sieci sprzedaży w Polsce i za granicą. Ponad 25 lat doświadczeń, zespół doskonałych inżynierów projektantów i unikatowe opatentowane rozwiązania gwarantują wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo ich użytkowania.

Różne klasy antywłamaniowe drzwi, w tym przeciwpożarowo - dymoszczelne, w połączeniu z szerokim wyborem wzorów i kolorów czy oryginalnym wzornictwem (panele ozdobne, w tym z forniru i sklejki drewna egzotycznego; szyby ornamentowe lub witraże oraz okucia) pozwalają dobrać drzwi w zależności od przeznaczenia (budownictwo mieszkaniowe, przemysłowe i turystyczne, obiekty użyteczności publicznej, sakralnej, rezydencje i apartamenty).
Najnowszym naszym produktem są SEGMENTOWE BRAMY GARAŻOWE, których wybór zapewnia klientom trwałość, komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki najnowszym technologiom został osiągnięty kompromis łączący bardzo dobre parametry techniczno-użytkowe ze stylem i estetyką wjazdu i wejścia. Walory te uzupełniają kolory zharmonizowane z kolorystyką drzwi Gerda oraz nowoczesna automatyka do napędu bram.
Ponad 1500 punktów sprzedaży detalicznej na terenie kraju ułatwia zakup i montaż naszych produktów oraz gwarantuje bliską opiekę serwisową.

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A