MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Strefa specjalna
2013-11-18

Krispol to kompleksowe wyposażenie budynku

Jako wiodący producent stolarki otworowej, firma KRISPOL od ponad 20 lat zaopatruje swoich Klientów w najwyższej jakości rozwiązania dla domu i firmy.

Korzystając z własnej myśli technicznej i wybierając najlepszych dostawców, stworzyliśmy unikalny pakiet korzyści, pozwalający na kompleksowe wyposażenie budynku w okna, drzwi, rolety i bramy - mówi członek zarządu Grzegorz Ratajczak.

Precyzyjnie dopasowany zestaw produktów pozwala szybko doprowadzić inwestycję do stanu zamkniętego. Okna, drzwi, rolety i bramy, w takiej samej kolorystyce, są dostarczane i montowane w jednym czasie przez zespół autoryzowanych specjalistów, który sprawuje później opiekę serwisową. Identyczne rozwiązanie KRISPOL oferuje inwestorom biznesowym, dla których oferta uzupełniona jest o stolarkę aluminiową i szereg rozwiązań dla przemysłu. Wszystkie produkty KRISPOL objęte są jednolitym, 5-letnim systemem gwarancyjnym.

Dzięki wirtualnemu studiu projektowemu, dostępnemu na naszej stronie internetowej (www.krispol.pl), można samodzielnie zaprojektować wygląd swojego wymarzonego domu. Każdy łatwo wybierze wygląd okien, drzwi, bram i rolet spośród ponad 50 dostępnych oklein, 210 barw palety RAL i bogatego wyposażenia dodatkowego.

Produkty KRISPOL to wspaniałe wykończenie każdej elewacji, ale przede wszystkim – bezpieczne i praktyczne użytkowanie. Liczne rozwiązania anty-wypadkowe i anty-włamaniowe chronią zdrowie i majątek użytkowników, a automatyka najlepszych marek gwarantuje wieloletnią, beztroską eksploatację.

Zapraszamy do współpracy! Profesjonalni doradcy Krispol czekają na Państwa w Autoryzowanych Punktach Serwisowych na terenie całego kraju.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A