MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

Kosmetyki DERMAGLINU wzbudzają zainteresowanie na targach w Bolonii

Firma Dermaglin zajmuje się wydobyciem i przetwarzaniem zielonej glinki kambryjskiej, która jest bardzo cennym i unikatowym komponentem używanym do produkcji maseczek, mydeł, kremów.

Uczestniczymy w wielu międzynarodowych preztiżowych targach. Nasze produkty eksportujemy do krajów Europy i Ameryki Północnej - mówi Maria Taras.

Produkt ten zaistniał  na rynkach zagranicznych  Niemiec, Francji, Ukrainy, Rosji i Litwy. Przetworzoną filtrowaną zieloną glinkę kambryjską firma Dermaglin dostarcza do sieci drogeryjnych, hurtowni kosmetycznych i sklepów zielarskich .

Zostaliśmy wyróżnieni wieloma certyfikatami i nagrodami takimi jak Europejski Certyfikat Jakości, Kosmetyk Wszechczasów i Eko-Laur Konsumenta - dodaje Lucyna Kordiasz.

Kambryjska glinka genetycznie jest najstarszą na ziemi skałą osadową powstałą na wskutek "kambryjskiej biologicznej wielkiej eksplozji" 570 mln lat temu. Wydobywana jest na głębokości 40 metrów bez interwencji chemicznej w najbogatszym i dziewiczym ekologicznie rejonie Europy - Zatoce Fińskiej. Proces suszenia przeprowadzany jest na słońcu, przez co dodatkowo wzrastają właściwości lecznicze glinki. Każda wydobyta partia poddawana jest wnikliwej analizie mikrobiologicznej i radiologicznej, co jest gwarancją czystości jej unikatowego składu.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A