MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-17

Riela jest wiodącym producentem techniki pożniwnej

Firma RIELA jest liderem na europejskim rynku w budowie kompletnych obiektów do suszenia, czyszczenia i magazynowania ziarna.

Firma Riela jest wiodącym producentem techniki pożniwnej. W centrum naszej uwagi stawiamy zadowolenie klienta - mówi Krzysztof Laskowski.

Zastosowanie profesjonalnych i trwałych urządzeń, funkcjonalność zastosowanych rozwiązań oraz niskie koszty eksploatacji przyczynią się do szybkiego zwrotu zainwestowanych środków.

Nasza oferta obejmuje ponad 400 modeli silosów płaskodennych o ładowności od 10 m³ do 20.000 m³. Silosy przeznaczone są do magazynowania suchego ziarna zbóż, rzepaku, kukurydzy, roślin strączkowych i innych materiałów sypkich.

Dla naszych klientów firma RIELA ma przygotowane wyczerpujące rozwiązania dla takich dziedzin jak: suszarnie przejezdnie i stacjonarne, silosy okrągłe stalowe, silosy paszowe, taśmociągi, przenośniki łańcuchowe, podnośniki kubełkowe, wyposażenia magazynu, urządzenia do chłodzenia ziarna, urządzenia śrutujące i mieszające dla pasz. Wszystkie aspekty naszej działalności są oparte na życzeniach i interesach naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy!

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A