MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-17

Alfaco dystrybutor urządzeń chłodniczych,klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Firma Alfaco Polska działa nie tylko na terenie całego kraju, ale również za granicą: w Austrii, w Czechach i na Węgrzech.

Firma Alfaco zajmuje się dystrybucją urządzeń chłodniczych,klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Posiadamy wieloletnią tradycję,na rynku polskim działamy od ponad 19 lat - mówi Monika Jasnowska.

Jesteśmy wyłącznym dytrybutorem automatyki firmy Carel w Polsce. Nasza oferta obejmuje kompletne rozwiązania dla systemów sterowania, zarządzania i monitorowania instalacjami wentylacyjnymi, klimatyzacyjnymi i chłodniczymi - dodaje Tomasz Andracki.

Swoją ofertę kieruje do firm instalacyjnych, producentów oraz firm handlowych.
Alfaco Polska organizuje cykliczne szkolenia z oprogramowania 1tool. Jest to program narzędziowy firmy CAREL, umożliwiający samodzielne tworzenie aplikacji dla sterowników swobodnie programowalnych serii pCO.

Wśród naszych dostawców są światowi producenci automatyki chłodniczej i sterowników elektronicznych Alco Controls , Beck, Electro Controls, Sanref, sprężarek i agregatów skraplających  Copeland, nawilżaczy i sterowników dla chłodnictwa i klimatyzacji Carel,wentylatorowych chłodnic i skraplaczy Gűntner, Thermokey, wentylatorów Fanco, agregatów wody lodowej Alref, a także klimakonwektorów Bps. Współpracujemy również z producentami klimatyzatorów Lg, Gree,
Zapraszamy do współpracy.

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A