MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-17

Delabie to lider armatury sanitarnej dla budynków użytecznosci publicznej

DELABIE produkuje profesjonalną armaturę sanitarną do wyposażenia budynków użyteczności publicznej.

Delabie jest rodzinną francuską firmą założoną w 1928 roku. Jesteśmy liderem armatury sanitarnej dla budynków użytecznosci publicznej, a Polska jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się oddziałem na świecie jeśli chodzi o Delabie - tłumaczy Andrzej Bilski.

Kompletna gama produktów pozwala na całościowe wyposażenie sanitariatów ogólnodostępnych. Dodatkowo różnorodność oferty odpowiada wszystkim potrzebom i oczekiwaniom osób niepełnosprawnych i o graniczonej zdolności ruchowej.
Główne zalety naszych produktów to:
Oszczędność wody – w przypadku naszej armatury elektronicznej (3 litry na minutę) jesteśmy w stanie uzyskać 92% oszczędności wody w porównaniu z armaturą klasyczną (13 litrów na minutę).- zdjęcie TEMPOMATIC 4 (440006)
Wandaloodporność – armatura produkowana z litego mosiądzu, chromowana, ze schowanymi, wzmocnionymi mocowaniami, z mechanizmem anty-szok, odpornym na uderzenia. Te parametry sprawiają, że nasza armatura jest odporna na wandalizm. (796159)
Niezrównana wytrzymałość- żywotność głowicy do 500 000 uruchomień, mechanizm samoczyszczący co przedłuża jego żywotność. (740500)
Ograniczona obsługa i konserwacja – łatwa wymiana głowicy, dostępne zestawy renowacyjne.
Higiena – nowy elektrozawór tłokowy w armaturze elektronicznej ogranicza powstawanie nisz bakteryjnych-woda nie pozostaje w stagnacji w mechanizmie. Wnętrza armatury szpitalnej są gładkie bez porowatości. Gładkie i jednolite powierzchnie, łatwe do czyszczenia.
Ergonomia – uchwyty armatury przystosowane do rodzaju użytkownika (dzieci, osoby starsze lub niepełnosprawne). Poręcze o średnicy 25 i 32 dla optymalnego chwytania.

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A