MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-16

Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu

Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu jest przodującym producentem nowoczesnych tokarek sterowanych numerycznie i konwencjonalnych oraz centrów tokarsko-frezarskich.

Każda tokarka produkowana w naszym zakładzie powstaje zgodnie z zamówieniem Klienta. Jesteśmy w stanie zaoferować wiele niestandardowych rozwiązań, dzięki czemu nasze maszyny są dopasowane do indywidualnych wymagań Klientów - mówi Ireneusz Ostrowski.

Jako zakład produkcyjny od 1945 roku firma nieprzerwanie związana jest z przemysłem obrabiarkowym. W roku 1998 FAT dołączył do belgijskiej grupy Haco. Przejęcie spółki umożliwiło przeprowadzenie wielu inwestycji i rozpoczęcie produkcji obrabiarek na najwyższym poziomie technologicznym. Firma buduje przewagę konkurencyjną bazując na możliwościach technicznych, wieloletnim doświadczeniu i kapitale pozwalającym na budowę dużych,niestandardowych tokarek. Po przejęciu spółki w 1998 roku strategia działania skupia się na nowoczesności i utrzymaniu najwyższych standardów jakościowych. Obecnie FAT oprócz silnej pozycji na rynku krajowym, ma dobrze rozwiniętą sieć sprzedaży na rynkach Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej,Australii, Dalekiego Wschodu, a także RPA, Nowej Zelandii i Indonezji. Na rynku krajowym FAT oferuje również pełną gamę maszyn HACO.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A