MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-16

ERGOM to firma z bogatymi tradycjami

Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM to firma z bogatymi tradycjami. Już od przeszło 23 lat oferuje klientom najwyższej jakości produkty związane z branżą elektrotechniczną.

Ponad 15.000 wyrobów z marką ERGOM wykorzystywanych jest codziennie w branży energetycznej, elektrotechnicznej, motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, medycznej, budowlanej oraz w innych gałęziach przemysłu.

Obecni jesteśmy na przeszło 50 rynkach Europy i  Świata. Przede wszystkim to jest Bliski Wschód i Europa Zachodnia - mówi Prezes Janusz Majchrowicz.

Komplementarna oferta zaspokaja potrzeby klientów w oczekiwanym przez nich zakresie: poczynając od odcięcia przewodu, poprzez zdjęcie izolacji, założenie i zaprasowanie odpowiedniej końcówki, aż do oznakowania przewodu i umocowania osłony mechanicznej przed ewentualnymi zagrożeniami zewnętrznymi. Firma oferuje również elementy systemu do budowy rozdzielnic i szaf sterowniczych. 
Siedziba firmy oraz zakłady produkcyjne tworzyw sztucznych, oznaczników, mechaniczny oraz końcówek mieszczą się w Łodzi, gdzie projektowane są nowe produkty. Natomiast produkcja obudów zlokalizowana jest w Topoli Królewskiej. Kierując się zasadami etyki w biznesie ERGOM sprzedaje swoje produkty do ponad 40 krajów świata. Firma pracuje w systemie zapewnienia jakości ISO 9001, a jej działania skierowane są na usatysfakcjonowanie klienta.

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A