MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-19

ZREW Transformatory Sp. z o.o. obecny na targach Energetab

ZREW Transformatory Sp. z o.o. to łódzka firma, która na rynku transformatorów funkcjonuje od niemal 60 lat. Przedmiotem działalności spółki jest produkcja, modernizacje i remonty oraz zaawansowana diagnostyka olejowych transformatorów mocy.

Współpracę z naszymi klientami opieramy na wzajemnym zaufaniu i pełnej odpowiedzialności za dostarczony produkt - mówi dyrektor generalny Andrzej Gadula.

ZREW produkuje transformatory mocy dla sieci dystrybucyjnych, transformatory blokowe dla elektrowni i elektrociepłowni o mocy do 100 MVA i napięciu do 145 kV oraz transformatory specjalne, piecowe i przystosowane do zasilania układów prostownikowych. Do produkcji wykorzystywane są materiały i podzespoły pochodzące wyłącznie od najlepszych światowych producentów. O wysokiej jakość produktów oferowanych przez ZREW świadczą referencje zadowolonych klientów oraz przyznane firmie certyfikaty. Firma stale poszerza grupę odbiorców, zarówno w kraju, jak i wychodząc na rynki zagraniczne, takie jak Skandynawia czy Europa Wschodnia. Zapraszamy do współpracy!

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A