MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Innowacje i rozwój
2014-01-04

Torus - wiarygodny i sprawdzony deweloper z Gdańska

Torus jest firmą deweloperską, która powstała w Gdańsku w 2002 roku.

Na przestrzeni kilkunastu lat spółka zrealizowała wiele projektów komercyjnych i mieszkaniowych, osiągając wysoki poziom specjalizacji w budowie i komercjalizacji nowoczesnych powierzchni biurowych.

Poziomem inwestycji rywalizujemy z międzynarodowymi deweloperami czego dowodem jest powstająca obecnie Alchemia To miejsce wyjątkowe, miejsce gdzie można pracować, a także aktywnie wypoczywać i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi - mówi Prezes Sławomir Gajewski.

W pierwszym etapie tej inwestycji powstaje ponad 16 tys. m kw. powierzchni biurowej klasy A. Oprócz biur, na blisko 4,5 tys. m kw. funkcjonować będzie centrum rekreacyjno-sportowe, Ponadto na powierzchni ponad 550 m kw. będzie działać restauracja z funkcją dziennej kantyny. Obiekt jest doskonale skomunikowany, posiada też czteropoziomowy parking zapewniający komfort swoim zmotoryzowanym pracownikom i gościom. Wyróżnikiem Alchemii jest certyfikacja w amerykańskim systemie oceny wysokowydajnych budynków LEED. Jako jeden z pierwszych obiektów w Polsce uzyskała ona pre-certyfikację na najwyższym poziomie – PLATINUM - dorównując kroku inwestycjom czołowych deweloperów światowych. Doświadczenie oraz poziom realizacji inwestycji stawia dzisiaj Torus w gronie najbardziej wiarygodnych i sprawdzonych partnerów na rynku powierzchni biurowych w Trójmieście.

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A