MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-18

Sante po raz kolejny prezentuje nowości w Kolonii

Firma Sante od ponad 20 lat jest ekspertem w dziedzinie produkcji żywności funkcjonalnej. Od wielu lat Sante zajmuje pierwsze miejsce na polskim rynku: musli, cukru trzcinowego oraz produktów sojowych.

Produkty Sante znajdują uznanie zarówno w oczach konsumentów, jak i ekspertów od zdrowej żywności.Targi Anuga w Kolonii są znane firmie Sante, jako miejsce spotkań znanych producentów żywności z całego świata. Po raz kolejny firma skorzystała z zaproszenia, pokazując swoje topowe produkty. Wśród nich znalazły się: ciastka owsiane i jęczmienne, produkty śniadaniowe, batony crunchy oraz musli.  W tym roku firma Sante przyjechała również z nowością - batonami GO ON - produktem dedykowanym ludziom aktywnym fizycznie.

Sprzedajemy nasze produkty do ponad 40 rynków eksportowych, naszymi głównymi rynkami są Wielka Brytania,Chorwacja, kraje Europy Środkowo-Wschodniej, kraje bałtyckie,Rosja oraz Ukraina - mówi kierownik działu exportu Krzysztof Bryła.

Sante wprowadzając nowości do swojego portfolio udowodniło, że jest firmą elastyczną i dostrzegającą zmiany na rynku, który coraz bardziej staje się rynkiem konkretnego konsumenta.

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A