MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Innowacje i rozwój
2013-11-18

PCO S.A. wiodącym dostawcą dla armii urządzeń optoelektronicznych dla bezpieczeństwa

PCO S.A. jest wiodącym w Polsce producentem przyrządów optoelektronicznych, obserwacyjnych i celowniczych z zastosowaniem techniki laserowej, noktowizyjnej i termowizyjnej na potrzeby wojska i służb mundurowych. Optoelektronika i technika laserowa to dziedziny, których dynamiczny rozwój rozpoczął się w końcu lat 60. i na początku 70.

Do chwili obecnej systemy optoelektroniczne i laserowe są niezbędnym elementem wyposażenia niemal każdego typu bojowego sprzętu wojskowego. Misją firmy jest spełnianie oczekiwań i wymagań Klientów, dostarczając na czas nowoczesne, niezawodne urządzenia optoelektroniczne zapewniające bezpieczeństwo. 

Mamy program strategiczny, w którym jest napisane, że za 3-4 lata chcemy być wiodącym dostawcą dla klienta polskiego jakim jest polska armia, ale także znaczącym dostawcą naszych urządzeń na wybranych rynkach zagranicznych - mówi Prezes Zarządu PCO S.A. Ryszard Kardasz
 
Nadrzędnym celem spółki jest stać się pierwszym dostawcą rozwiązań optoelektronicznych dla Sił Zbrojnych RP oraz znaczącym na rynkach zagranicznych. W PCO S.A powstaje wiele innowacyjnych rozwiązań oraz inicjatyw. Spółka prowadzi również działania strategiczno -organizacyjne w zakresie przemysłu obronnego. Wysoka jakość oferowanych przez firmę produktów i usług znajduje swoje potwierdzenie w licznych certyfikatach i nagrodach.
 
 

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A