MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-19

Mikster producentem sterowników mikroprocesorowych w przemyśle mięsnym

MIKSTER Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca od kilkunastu lat na rynku polskim i zagranicznym.

Nasza firma od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem oraz produkcją sterowników mikroprocesorowych stosowanych w przemyśle spożywczym. Poprzez rozbudowaną sieć dystrybucji nasze wyroby rozpoznawane są na całym świecie - mówi Prezes Marek Kapkowski.

Firma rozpoczęła swoją działalność jako producent sterowników mikroprocesorowych mających zastosowanie w przemyśle mięsnym. Obecnie jest największym polskim producentem tego typu urządzeń. Wraz z rozwojem firmy udoskonalono technologię oraz wprowadzono nowe produkty na rynek. W chwili obecnej w ofercie znajdują się rejestratory cyfrowe, czujniki wilgotności, sterowniki programowalne.

Firma zajmuje się kompleksowo usługami projektowymi, kompletacją oraz wykonawstwem w zakresie elektroniki, automatyki oraz systemów wizualizacji i kontroli procesów przemysłowych, a także posiada rozbudowany dział konstrukcyjno – wdrożeniowy. W swoich produktach Mikster wykorzystuje najnowsze rozwiązania techniczne z dziedziny automatyki przemysłowej i elektroniki, co sprawia, że urządzenia firmy są konkurencyjne na rynku krajowym i zagranicznym. Dynamiczny rozwój firmy potwierdza stale wzrastająca liczba odbiorców krajowych i zagranicznych.

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A