MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-19

Invest in Pomerania na targach Real Expo w Monachium

Invest in Pomerania jest regionalną inicjatywą, która w oparciu o zasadę non-profit pomaga inwestorom zagranicznym realizować projekty inwestycyjne na Pomorzu.

Invest in Pomerania to organizacja zrzeszająca wszystkie główne podmioty i miasta w województwie pomorskim - mówi Michał Kacprowicz.

Kluczem do sukcesu jest bliska współpraca najważniejszych podmiotów odpowiedzialnych za inwestycje zagraniczne w regionie -  Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, miast Gdańska, Gdyni, Słupska i Sopotu, dwóch specjalnych stref ekonomicznych -  Pomorskiej i Słupskiej, InvestGDA oraz Agencji Rozwoju Pomorza, która koordynuje działania inicjatywy.

Na tak wielkich imprezach jak ta w Monachium tylko razem promując się pomorskie miasta mają szansę efektywnie przyciągnąć inwestorów - dodaje Prezydent Sopotu Jacek Karnowski.

Invest in Pomerania oferuje szerokie wsparcie podczas procesu inwestycyjnego. Całość systemu opiera się na zasadzie One-Stop-Shop. Dzięki temu inwestor zgłaszając się do Invest in Pomerania ma pewność, że otrzyma skoordynowane wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego, a także kompleksową opiekę poinwestycyjną.

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A