MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Innowacje i rozwój
2013-11-15

Laboratorium fotowoltaiczne w Kozach jest wyspecjalizowaną jednostką naukową

Laboratorium fotowoltaiczne jest wysoce wyspecjalizowaną jednostką zajmującą się naukowymi aspektami budowy i działania obecnych oraz przyszłych ogniw słonecznych, propagowaniem fotowoltaiki w Polsce, wsparciem przemysłu, profesjonalnym doradztwem oraz szkoleniami.

Laboratorium fotowoltaiczne w Kozach prowadzi cykl specjalistycznych szkoleń, w których przekazujemy wiedzę na temat technologii fotowoltaicznej, jej zastosowania oraz procesu inwestycyjnego - mówi Grażyna Kulesza.

Jesteśmy jedyną placówką w Polsce, która z płytki krzemowej może wyprodukować w pełni działające ogniwo słoneczne a od niedawna także kompletny układ fotowoltaiczny - dodaje Zbigniew Starowicz.

Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków unijnych a w szczególności z programów operacyjnych Kapitał Ludzki i Innowacyjna Gospodarka a także projektów B+R. Zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanych przez nas szkoleniach, gdzie
w sposób jasny i fachowy przekazujemy wiedzę o technologii fotowoltaicznej, jej zastosowaniu i procesie inwestycyjnym. Ponadto prowadzimy specjalistyczne pomiary właściwości optycznych i elektrycznych ogniw i modułów w znormalizowanych warunkach. Proponujemy pakiet kompleksowych usług pomiarowych ogniw i modułów potwierdzonych wieloma certyfikatami.

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A