MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-19

Atrakcyjna oferta Fenix Systems dla zakładów

Fenix Systems jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce renomowanych firm produkujących najnowsze rozwiązania w dziedzinie systemów pakowania i kontroli jakości produktów spożywczych.

Firma Fenix Systems oferuje kompleksowe rozwiązania automatyzacji produkcji za pomocą robotów przemysłowych do paletyzacji i innych urządzeń automatyki . W ofercie firmy znajdują się  zarówno kompletne linie produkcyjne jak i pojedyncze urządzenia m.in. naważarki, wagi kontrolne, wykrywacze metali, wykrywacze rentgenowskie X-ray,  kartoniarki, roboty przemysłowe  i wiele innych produktów.

Oferta naszej firmy skierowana jest do tych zakładów, które wymagają i oczekują sprawdzonych rozwiązań, elastycznego podejścia do ich produktu - mówi Krzysztof Janczak.

Firma zyskała zaufanie zarówno największych korporacji, jak i prywatnych, rodzinnych firm, którym dostarcza urządzenia. Do każdego klienta Fenix System podchodzi indywidualnie dopasowując ofertę do konkretnych potrzeb, z jednym najważniejszym wspólnym mianownikiem: w ofercie zawsze znajdują się urządzenia najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy z Fenix Systems!

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A