MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Strefa specjalna
2013-11-15

Elmat to rozwijający się producent w branży telekomunikacji światłowodowej

ELMAT Group jest dynamicznie rozwijającym się w Polsce producentem w branży telekomunikacji światłowodowej (w tym FTTx).

Obecnie firma zaliczana jest do grona liderów w Europie firm zajmujących się produkcją innowacyjnych rozwiązań światłowodowych.

W skład Grupy Elmat wchodzą trzy zakłady produkcyjne o bardzo dużej innowacyjności produkujące zaawansowane technologie światłowodowe - mówi Prezes Jan Kalisz. 

Konsekwencją rozwoju opartego na innowacjach jest szybki wzrost znaczenia firmy na rynkach międzynarodowych - tak unijnych jak i Afryki, Ameryki Południowej i Północnej, czego odbiciem jest m.in. otwarcie w 2012 r. oddziału w Meksyku. Eksportujemy produkty do ponad 30 krajów świata. Grupa Elmat posiada obecnie trzy ośrodki produkcyjne zlokalizowane w Polsce  zajmujące się m.in. produkcją komponentów światłowodowych. Produkcja odbywa się w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Wszystkie wyroby poddawane są szczegółowej kontroli przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu pomiarowego. ELMAT  lider i czołowy producent rozwiązań FTTH w Europie w styczniu w 2013 otworzył swój trzeci zakład produkcyjno laboratoryjny  - nowoczesną fabrykę zajmującą się produkcją kabli światłowodowych, Grupa Elmat przywiązuje ogromną wagę do jakości i innowacji i wciąż inwestuje w laboratoria i działy badawczo-rozwojowe. Kluczem do sukcesu firmy Elmat jest przejrzysta i realizowana z konsekwencją wizja długofalowego jej rozwoju.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A