MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Innowacje i rozwój
2013-11-13

Wizyta w fabryce HSV Polska przetwarzanie spienionych tworzyw sztucznych

Historia spółki sięga 1999 roku, kiedy to otwarta została pierwsza fabryka HSV w Polsce. Wykorzystując doświadczenie i kapitał HSV Ede z Holandii, staliśmy się jednym z liderów technologii i innowacyjności w kraju.

W roku 2010 otworzyliśmy 4 zakład firmy HSV w Polsce. Zakład w Radomsku jest wyposażony w najnowoczesniejszy park maszynowy - mówi Paweł Czapla.

Obecnie należymy do największych w kraju producentów kształtek ze spienionego polistyrenu, polipropylenu oraz Neoporu wytwarzanych metodą wtrysku w formach. Posiadamy 4 zakłady produkcyjne, nasze fabryki są przykładem najnowocześniejszych rozwiązań w technologii przetwarzania spienionych tworzyw sztucznych.
 
Optymalnie dobrana ilość i wielkość maszyn oraz ich wzajemna kompatybilność pozwala na realizację bardzo dużych zleceń jak i krótkich serii produkcyjnych o najwyższych wymaganiach jakościowych. Możliwość przeniesienia projektów pomiędzy naszymi fabrykami zwiększa efektywność produkcji i pozwala na elastyczność w nieprzewidzianych sytuacjach. W każdej fabryce posiadamy rozbudowany system kontroli jakości, monitorujemy wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Świadczymy także szeroki zakres usług dodatkowych polegających min. na montażu komponentów i materiałów otrzymanych od klientów. Zapraszamy Państwa do współpracy!

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A