MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-15

3M ESPE -30 sekundowy making of z targów CEDE

3M ESPE to światowy lider innowacji na rynku stomatologicznym. Pozycja firmy jest wynikiem połączenia stałego rozwoju badań oraz współpracy z lekarzami, co finalnie pozwala dostarczyć produkty spełniające oczekiwania Naszych Klientów.

Przykładami takich osiągnięć są wprowadzone po raz pierwszy: materiał do wypełnień w kolorze zęba, cement samoadhezyjny, automatyczny mieszalnik do mas wyciskowych - czyli ulepszenia, które dały nową jakość pracy i komfort dla pacjenta.

Z liczbą produktów przekraczającą 2 tysiące firma 3M ESPE jest obecna we wszystkich ważnych kategoriach rynku stomatologicznego – od profilaktyki przez stomatologię zachowawczą i protetykę, aż do znieczuleń miejscowych. 3M ESPE oferuje także najwyższej jakości rozwiązania w dziedzinie stomatologii cyfrowej.

Obecnie, ponad 7000 naukowców zatrudnionych przez 3M opracowuje nowe rozwiązania wykorzystując 46 platform technologicznych potwierdzając reputację firmy jako globalne źródło innowacji. W procesie badań nad rozwojem naszych produktów korzystamy z osiągnięć naukowych renomowanych uniwersytetów oraz badań prowadzonych z udziałem lekarzy stomatologów. Z zaangażowaniem służymy pomocą w rozwiązywaniu Państwa problemów oraz staramy się kreować rozwój przyszłej stomatologii.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A