MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2019-06-16

Ewifoam - Professional Floor Expert producent akcesoriów do podłóg

Jesteśmy jednym z największych w Europie producentów akcesoriów do podłóg.
Pod marką ewifoam oferujemy profesjonalne podkłady pod podłogi laminowane oraz podłogi LVT . Dla podłóg laminowanych - koncept sprzedażowy podkładów podłogowych dopasowanych do potrzeb konsumenta.

Produkty skategoryzowane wg. fachowo wyodrębnionych 4 podstawowych kategorii doboru to pełna oferta firmy, podana w przystępny i zrozumiały sposób. Dla podłóg winylowych – komplet akcesoriów idealnie dobranych do najpopularniejszych na rynku podłóg LVT. Ewifoam, obok podkładów dedykowanych pod LVT, proponuje także niezwykle wytrzymałe i wodoodporne listwy Dora i Fado – jedne białe, w nowoczesnych kształtach, drugie w kolorze i o strukturze drewna, zbliżone kolorystycznie do dekorów proponowanych przez wiodących na rynku producentów podłóg tego typu. Jako profesjonalista jesteśmy członkiem EPLF oraz MMFA.

Nasza produkcja jest efektywna i odbywa się blisko rynku. Działamy w oparciu o potrzeby klienta i stawiamy na rozwój nowych technologii. Jakość naszych produktów jest potwierdzona przez niezależne instytuty.

Zapraszamy do współpracy.

 

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A