MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2019-06-10

Arkop z szeroką gamą produktów najnowszej generacji

Firma Arkop szybko stała się synonimem wysokiej jakości którą uzyskaliśmy nie tylko dzięki współpracy z uczelniami i placówkami naukowymi, lecz również dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym w oparciu o własne badania i doświadczenia. Dlatego wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają standardy jakości i ekologii przyjęte w Unii Europejskiej. Obecnie współpracujemy z klientami z całego świata.

Jako czołowy producent nawozów dolistnych w Polsce gościmy na wielu imprezach branżowych .W dniach 11-12 stycznia 2017r w Centrum Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy można było odwiedzić nasze stoisko podczas Targów Sadownictwa i Warzywnictwa . Nasi specjaliści prezentowali szeroką gamę naszych produktów między innymi najnowszej generacji  aminokwasowy nawóz wapniowy ActiCal a także odpowiednio zbilansowany nawóz NPK Fosfi Activ NPK 7-29-20 . Produkt ten został wyróżniony przez znany i ceniony portal farmer.pl jako Innowacyjny Produkt Rolniczy w roku 2016. Zawarty w Fosfi Activ NPK 7-29-20 fosfor występuje w unikalnej fosforynowej formie aktywizującej układ odpornościowy roślin.
Wymienialiśmy doświadczenia z wieloma polskimi producentami owoców i warzyw w celu sprostania  najwyższym oczekiwaniom .
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.arkop.pl i zapoznania się z szeroką gamą produktów sprawdzonych i skutecznych!

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A