MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Targi zagraniczne
2016-12-06

Arkop polski lider produkcji dodatków i materiałów paszowych

Firma Arkop jako niekwestionowany lider produkcji dodatków i materiałów paszowych w Polsce jest również cenionym partnerem za granicą. Uczestniczymy w wielu wiodących światowych targach branżowych. W dniach 15- 18 listopada 2016 roku nasi przedstawiciele odwiedzili największe targi w Europie – targi EuroTier w Hanowerze, obejmujące wszystkie obszary produkcji zwierzęcej.

Była to okazja do zaprezentowania naszej szerokiej gamy produktów opartych o autorską technologię m. in premiksów paszowych dla różnych gatunków zwierząt na bazie chelatów glicynowych o bardzo wysokiej przyswajalności . Liczne badania wykazują dużą przewagę stosowania związków mineralnych w formie organicznej nad formami nieorganicznymi. Wieloletnia współpraca z placówkami naukowymi i uczelniami spowodowała że produkowane przez nas produkty są sprawdzone i skuteczne a stosowanie ich w żywieniu zwierząt niesie ze sobą szereg korzyści przyczyniających się do poprawy zdrowotności a co za tym idzie produkcyjności zwierząt.

Arkop wychodzi naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów stale udoskonalając technologię produkcji, która gwarantuje wysoką jakość produktów.

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A