MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2019-05-25

ENERGO-TEL S.A. dostawca usług telekomunikacyjnych

ENERGO-TEL S.A. to od 1997 roku ekspert w zakresie dostarczania kompleksowych usług związanych z eksploatacją, serwisem i budową sieci oraz węzłów telekomunikacyjnych. Misją Spółki jest profesjonalna opieka i czuwanie nad stabilnością i niezawodnością funkcjonowania infrastruktury telekomunikacyjnej Klientów.

ENERGO-TEL To Spółka o polskim kapitale i stabilnej sytuacji finansowej. Swoje usługi świadczy, zarówno w zakresie tradycyjnych kabli miedzianych, sieci światłowodowych, radiowych oraz wewnętrznych sieci typu LAN/WAN, a także infrastruktury technicznej. Sieć 16 jednostek terenowych, zlokalizowanych w kluczowych miastach Polski, gwarantuje wszystkim Klientom możliwość uzyskania pełnego, całodobowego serwisu infrastruktury teletechnicznej, 7 dni w tygodniu. Dla zapewnienia najwyższej jakości usług, Spółka dysponuje nowoczesnym sprzętem i urządzeniami oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą złożoną ze specjalistów i inżynierów z branży ICT.
Celem Spółki jest budowanie silnego przedsiębiorstwa, biorącego czynny udział w procesie rozbudowy i rozwoju powszechnego dostępu do nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych dla biznesu.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A