MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Targi zagraniczne
2013-11-19

Marmite na targach ISH Frankfurt - prekursor wytwarzania umywalek z lanego marmuru

Marmite jest wiodącym europejskim producentem kompozytowych elementów wyposażenia łazienek łączącym naturalne surowce mineralne z zaawansowaną technologią. Historia firmy to ponad 40 lat doświadczenia.

Jesteśmy jednym z największych producentów umywalek, wanien i brodzików z lanego marmuru.90% naszych produktów wędruje na eksport - mówi Marcin Sędziak.

Spółka jest jednym z prekursorów wytwarzania umywalek z lanego marmuru. Jako partner biznesowy kluczowych marek na rynku łazienek firma odmieniła sposób postrzegania swoich produktów przez Klientów, udowadniając, że umywalki z lanego marmuru mogą stać się nie tylko funkcjonalnym, ale również pięknym elementem wyposażenia łazienki. Marmite podchodzi indywidualnie do każdego Klienta Partnerzy biznesowi firmy cenią sobie elastyczność i fakt, iż mogą aktywnie uczestniczyć w procesie tworzenia produktu. Wykorzystując zmodyfikowaną bazę polimerową, stworzono Evermite (czyt. ewermite) – unikalny materiał, który sprawia, że umywalki są bardziej wytrzymałe niż standardowe produkty z lanego marmuru. Zapraszamy do współpracy z Marmite!

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A