MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Innowacje i rozwój
2016-08-18

Bogucki Engineering od wielu lat proponuje innowacyjne rozwiązania

Bogucki Engineering specjalizuje się organizacją pracy warsztatu, budowaniem kultury technicznej i automatyzowaniem wytwarzania nieseryjnego. Ważną dziedziną dla naszej firmy jest przemysł lotniczy, gdzie wyzwania techniczne są szczególnie ambitne.

Zrealizowaliśmy wiele innowacyjnych projektów dla zakładów lotniczych w Polsce, mamy też bardzo mocną ofertę dla kolejnictwa.
Szczególną rolę w drodze do automatyzowania obróbki precyzyjnej odgrywa maszyna pomiarowa. Jej dobór i serwis na najwyższym poziomie jest wyzwaniem, w które jesteśmy od lat zaangażowani bezpośrednio. Stąd też prezentowaną teraz przez nas nowością jest polska premiera lasera skanującego zielonym światłem.
Zielony skaner jest zdolny skanować wszystkie barwy, a w szczególności powierzchnie błyszczące – polerowane. Nowością jest również zastosowanie programu pomiarowego TouchDMIS, który obsługuje zarówno dotykową technikę pomiarową, jak i optyczną - laserową. Wyjątkowa szybkość i skuteczność zielonego lasera może bezkompromisowo współpracować z wysoką precyzją pomiaru dotykowego.

Bardzo dobra cena tej innowacji pozwoli na wyjątkowo szybką amortyzację takiej inwestycji.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A