MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Innowacje i rozwój
2016-07-20

Arkop i marka Activ wieloletnia współpraca z placówkami naukowymi

Swoje doświadczenie w branży nawozowej budujemy od 1992 roku. Produkujemy nawozy, których celem jest wydobycie z natury tego, co najlepsze. Z tego względu w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów opartych o najnowsze rozwiązania biotechnologii, w szczególności wysokiej klasy chelatów.

Wieloletnia współpraca z placówkami naukowymi i uczelniami zaowocowała gamą produktów sprawdzonych i skutecznych. Nieustannie monitorujemy proces produkcji oraz reagujemy na wszelkie zmiany i sugestie, stale ulepszając naszą ofertę oraz dostosowując ją do indywidualnych potrzeb Klientów.

Marka Activ szybko stała się synonimem wysokiej jakości, którą uzyskaliśmy nie tylko dzięki współpracy z uczelniami i placówkami naukowymi, lecz również wprowadzając innowacyjne rozwiązania technologiczne w oparciu o własne badania i doświadczenia. Dlatego wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa ekologicznego przyjęte w Unii Europejskiej. Dzięki temu odbiorcami nawozów Arkop są rolnicy z różnych stron świata.
 

Na targach AGRO TECH w Minikowie otrzymaliśmy nagrodę specjalną za nowość Activ ProAmin Uprawy w kategorii Innowacyjny produkt .
Activ ProAmin Uprawy zawiera komplet 17 biogennych aminokwasów wytwarzanych na drodze zaawansowanej technologii hydrolizy. Dzięki ściśle ukierunkowanym procesom wytwarzania, aminokwasy zawarte w Activ ProAmin Uprawy są przyswajane dla roślin w co najmniej 80%.
Activ ProAmin Uprawy to biostymulacja produktywności roślin, funkcji życiowych roślin oraz intensyfikacja
metabolizmu.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A