MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2016-07-15

Alkam Security oferuje obsługę systemów bezpieczeństwa

Alkam Security od 2006 roku specjalizuje się w imporcie i dystrybucji elektronicznych urządzeń z zakresu telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu oraz automatyki budynku.

Firma jest partnerem wielu wiodących marek, współpracując jednocześnie z instalatorami, dystrybutorami oraz agencjami ochrony.

Integralnym elementem działalności firmy jest opracowywanie dokumentacji technicznych i projektowych, począwszy od małych lokali mieszkalnych, aż po kompleksowe rozwiązania dla budynków komercyjnych. Firma oferuje obsługę systemów poprzez nowoczesne aplikacje internetowe z możliwością obsługi w smartfonie. Zapewnia również wsparcie techniczne w każdym oddziale firmy

Alkam Security uczestniczy w propagowaniu wiedzy w zakresie świadczonych usług poprzez cykliczne szkolenia, prezentacje oraz wykłady dla uczniów, jak również udostępnianiu urządzeń w celach edukacyjnych.

Firma bierze także w wielu udział w imprezach targowych, m.in. Securex w Poznaniu, które pozwalają na nawiązanie nowych kontaktów branżowych, a tym samym na intensywny rozwój i rozbudowę sieci sprzedaży.

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A