MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-15

Najważniejsze gałęzie działalności Techniki Spawalniczej to automatyzacja i robotyzacja

TECHNIKA SPAWALNICZA Sp. z o. o. działa na rynku od 21 lat. Spośród wielu gałęzi działalności najważniejszą dla firmy jest automatyzacja i robotyzacja.

Zajmujemy się automatyzacją, mechanizacją i robotyzacją procesów spajania czyli spawania, lutowania i cięcia metali - mówi Prezes Mirosław Nowak

W Polsce z powodzeniem pracuje około 300 automatów do spawania, zgrzewania i lutowania różnych elementów metalowych w tym, co jest naszą specjalizacją 60 automatów do spawania mikroplazmowego i metodą TIG wkładów kominowych ze stali kwasoodpornych. Od 2004 roku, jako generalny przedstawiciel firmy PANASONIC Industrial Devices Sales Europe GmbH wdrożyliśmy 120 systemów zrobotyzowanych, w tym 12 do spawania metodą TIG, a z grupą PANASONIC kolejne 100 systemów. Wdrożone systemy pracują między innymi w branży motoryzacyjnej, łóżkach szpitalnych, prestiżowych meblach metalowych oraz przy produkcji maszyn rolniczych.

Nasze systemy zrobotyzowane otrzymały liczne medale i wyróżnienia na wielu prestiżowych targach. Należy podkreślić, że firma TECHNIKA SPAWALNICZA jest także wiodącym na rynku polskim dostawcą zgrzewarek i technologii zgrzewania w oparciu o zgrzewarki TECNA. Wspólnie z firmą CAMBRIDGE VACUUM ENGINEERING CVE wdrożyliśmy z powodzeniem w Polsce spawarki i technologię spawania elektronowego między innymi dla Inkubatora w Stalowej Woli oraz dla amerykańskiego koncernu Borg Warner. Od 2001 roku firma ma wdrożony system ISO 9001.

Firma TECHNIKA SPAWALNICZA jest laureatem wielu nagród takich jak Gazele Biznesu, Lider Przedsiębiorczości, Przyjazna Firma. Z TECHNIKĄ SPAWALNICZĄ po sukces!

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A