MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Innowacje i rozwój
2019-06-02

FARGO GROUP lider budownictwa innowacyjnego na Śląsku.

FARGO GROUP to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego działalność obejmuje inwestycje mieszkaniowe i budowlane. Zdobywca godła laur Klienta za odkrycie 2014 roku. Firma od lat jest liderem energooszczędności oraz innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych w tym nowoczesnego budownictwa modułowego.

Aktualnie firma prowadzi inwestycję pod nazwą Osiedle Niezapominajek zlokalizowaną w dzielnicy Katowic - Podlesiu, tuż przy granicy z Tychami. Kompleks domów jednorodzinnych jest realizowany zgodnie ze standardem energetycznym NF40 - oznacza to, że wskaźnik zapotrzebowania na energię użytkową do ogrzewania i wentylacji budynku utrzymany jest na poziomie nie przekraczającym 40 kWh/m2 w ciągu roku. Jest zatem niskoenergetyczny.


Firma może poszczycić się zakończoną niedawno inwestycją Parkowe Zacisze w Zabrzu.
Okna 3-szybowe osadzone bezpośrednio w warstwie ocieplenia, stropy grzewcze, rolety zewnętrzne, materiały izolacyjne o dobrych parametrach termicznych oraz własna kotłownia gazowa - to wszystko sprawia, że Parkowe Zacisze generuje spore oszczędności ciepła.


W listopadzie Firma uczestniczyła w 53. Targach Mieszkaniowych Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 2015 w Katowicach. W ramach organizowanych targów otrzymała prestiżową nagrodę za Osiedle Niezapominajek jako Inwestycja Roku 2015 w 5 EDYCJI Ogólnopolskiego Programu Budowlanego.
To szczególne wyróżnienie m.in.: za ekonomiczność i ekologię sytuuje firmę w gronie najlepszych deweloperów w Polsce.
 

Przyszli nabywcy domów w Osiedlu Niezapominajek będą mogli skorzystać z oferowanych im dopłat z Programu Mieszkanie dla Młodych oraz NF40.
 

Konsekwentnie realizowane przez Fargo Group wytyczne zobowiązują do przestrzegania wysokich norm dotyczących energooszczędności powstających inwestycji, dzięki czemu aktualni i przyszli właściciele nieruchomości oprócz niższych rachunków będą mogli cieszyć się wysoką jakością oraz trwałą konstrukcją zdecydowanie dłużej niż właściciele budynków tradycyjnych.

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A