MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2016-04-21

Po produkty Eveline sięgają miliony konsumentów w ponad 80 krajach na całym świecie.

Od ponad 30 lat Eveline Cosmetics tworzy kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, kultowe odżywki do paznokci oraz produkty do makijażu, po które sięgają klienci w kraju i za granicą.

Eveline to największy polski producent i eksporter kosmetyków, których formuły powstają w oparciu o nowoczesne, innowacyjne technologie. Po produkty Eveline sięgają miliony konsumentów w ponad 80 krajach na całym świecie. Bogata i stale modyfikowana oferta sprawia, że kosmetyki marki cieszą się nieustającym zainteresowaniem. Na sukces firmy składa się wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość przy utrzymaniu konkurencyjnej ceny. Firma nieustannie się rozwija, by jak najlepiej zadbać o potrzeby konsumentów i móc spełniać ich rosnące oczekiwania.

Firma Eveline Cosmetics co roku jest obecna na najbardziej prestiżowych targach kosmetycznych na świecie: w Bolonii, Hong-Kongu, Dubaju czy w Moskwie.
Przedsiębiorstwo jest laureatem międzynarodowych nagród przyznawanych przez konsumentów, jak i profesjonalistów z branży kosmetycznej.

Eveline Cosmetics to synonim sukcesu na rynku krajowym i zagranicznym. 

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A