MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Innowacje i rozwój
2017-02-12

Grupa Ponzio należy do czołówki firm wśród dostawców systemów aluminiowych.

Systemy aluminiowe Ponzio wyróżniają: zaawansowane rozwiązania techniczne, wysoka jakość oraz nowoczesny design. Dzięki swojej elastyczności można je stosować w wielu, nawet najbardziej skomplikowanych rozwiązaniach obiektowych.

Zastosowanie innowacyjnych technologii pozwala na spełnienie rygorystycznych wymogów dotyczących energooszczędności, komfortu oraz bezpieczeństwa.

Grupa Ponzio eksportuje swoje produkty do kilkudziesięciu krajów na różnych kontynentach - od Europy po Amerykę, Afrykę i Azję. Obiekty wykonane w systemach aluminiowych Ponzio współtworzą wizerunek nowoczesnej architektury na całym świecie. Ekspansja na tak bardzo zróżnicowane obszary (pod względem kultury, architektury, panującego klimatu i obowiązujących przepisów budowlanych) wymaga elastycznego dostosowania się do potrzeb każdego regionu. Dlatego dział konstrukcyjny Ponzio stworzył pełną gamę rozwiązań dedykowanych konkretnym rynkom.

Aktywność Ponzio na świecie zobowiązuje do systematycznego udziału w wydarzeniach branży budowlanej. Uczestniczymy w najbardziej prestiżowych targach budowlanych na całym świecie, m.in. w Norymberdze, Paryżu, Mediolanie, Pradze, Wietnamie czy Indiach.

W rezultacie firma Ponzio jest postrzegana jako silna, rozpoznawalna na świecie marka i godny zaufania partner.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A