MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Targi zagraniczne
2015-07-08

Światowa premiera nowej linii produktowej

Firma Allcomp Polska jest jedynym w Polsce producentem urządzeń do automatycznego rozkroju materiałów tekstylnych...

...a także jednym z niewielu dostawców na Świecie tego typu rozwiązań. Allcomp Polska jest również wyłącznym Dystrybutorem w Polsce oprogramowania Optitex służącego do tworzenia szablonów i optymalizacji plików kroju. Bazując na 17-letnim doświadczeniu przedsiębiorstwo proponuje Klientom zawsze indywidualne rozwiązania, które automatyzują, usprawniają oraz poprawiają rentowność kolejnych etapów procesu produkcji wyrobów tekstylnych i tapicerowanych.

Rozwiązania Allcomp obejmują szereg elementów software’u i hardware’u – oprogramowania do przygotowania produkcji OptiTex, sprzętu: ploterów i digitizerów, maszyn UNICUT do rozkładania i cięcia materiałów tekstylnych – które uzupełniają się wzajemnie i tworzą zintegrowany system. Z rozwiązań dostarczanych przez firmę Allcomp korzysta już ponad 500 firm w całej Polsce oraz coraz więcej we wszystkich zakątkach świata. Dostarczane przez firmę cuttery UNICUT są projektowane i produkowane w Polsce.

Ostatnio na targach Interzum w Kolonii miejsce miała światowa premiera nowej linii produktowej, cuttera one.5 oraz automatycznej lagowarki polskiej produkcji - aero. Zaprezentowane rozwiązania to połączenie nowego designu z ewolucją obecnych rozwiązań, niebanalnych możliwości oraz perfekcyjnie uporządkowanym wnętrzem. Zapraszamy do współpracy! www.allcomp.pl


 

 

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A