MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-14

Unikalna polska platforma usługowa, stworzona z myślą o polskich odbiorcach

Surfsafe zwiększa bezpieczeństwo dzieci w Internecie minimalizując ryzyko zetknięcia się z treściami dla dorosłych.

Usługa SurfSafe produkowana jest przez firmę 4Sync Solutions, doświadczoną spółkę technologiczną współpracującą ze znanymi producentami rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci dedykowanymi dla dużych przedsiębiorstw. Zdobyte doświadczenie ukazało lukę w postaci braku rozwiązania dla użytkownika domowego.

Nie wyobrażam sobie internetu innego niż taki, nad którym użytkownik będzie mógł zapanować na styku sieci bez konieczności instalowania oprogramowania na urządzeniach. To będzie standard wśród operatorów - mówi Karol Jodko-Kamiński.

Odpowiedzią spółki jest produkt SurfSafe - unikalna polska platforma usługowa stworzona z myślą o polskich odbiorcach. Na dzień dzisiejszy łączy w sobie funkcjonalności ochrony rodzicielskiej z możliwością definiowania dostępu czasowego, funkcją antywirusową oraz filtrowania reklam i  ciągle jest rozwijana wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku. Działa bez konieczności instalowania oprogramowania na urządzeniach a realizowana jest na styku użytkownik - dostawca Internetu, dzięki czemu obejmuje swoim działaniem wszystkie urządzenia korzystające z sieci - komputery, konsole do gier, SmartTV czy także smartfony i tablety.Urządzenia te będą mniej obciążone a użytkownicy nie będą angażowani w instalowanie oprogramowania oraz pilnowanie wymaganych aktualizacji. SurfSafe oferuje także przyjazny panel do zarządzania za pomocą którego użytkownik konfiguruje poziomy dostępu do zasobów Internetu oraz może zobaczyć raporty z ruchu i napotkanych zagrożeń. Jest to usługa przygotowana specjalnie dla rodziców, którzy dzięki niej wiedzą dokładnie czym zajmuje się ich dziecko w Internecie i pozwala na zastosowanie wobec niego odpowiednio restrykcyjnej polityki dostępu, także czasowego.

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A