MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Targi zagraniczne
2015-05-13

Miarą sukcesu firmy jest zdobycie pozycji lidera na polskim rynku

Hanower Messe to aktualnie najbardziej prestiżowe na świecie targi przemysłowe, gdzie ponad pięć tysięcy wystawców prezentuje swoje rozwiązania technologiczne.

Wśród tegorocznych wystawców nie zabrakło również firmy HYDRO ZNPHS Spółka z o.o. z Bielska-Białej.HYDRO ZNPHS od 1988 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą komponentów hydrauliki siłowej. Miarą sukcesu firmy jest zdobycie pozycji lidera na rynku polskim. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji układów hydraulicznych, zasilaczy, minizasilaczy, cylindrów, agregatów i przewodów hydraulicznych. Ich produkty spełniają najwyższe normy jakościowe.

Ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie, nabyte podczas wieloletniej aktywności na rynku, poparte bogatym zapleczem technicznym, materiałowym a także "know how", czyni HYDRO jednym z wiodących dostawców kompletnych układów hydraulicznych. Rozwiązania firmy z zakresu napędów i sterowań hydraulicznych znajdują zastosowanie w niemal wszystkich sektorach przemysłu, zarówno w przypadku aplikacji stacjonarnych jak i mobilnych. Spółka posiada własne biuro projektowe, umożliwiające wybór najlepszych rozwiązań dla danych aplikacji. Nowością prezentowaną przez HYDRO ZNPHS  w tegorocznej edycji targów jest Hydrauliczne Stanowisko Symulacyjne H S S piętnaście, bazujące na zębatym dzielniku strumienia firmy VIVOIL.

VIVOIL to doświadczony i wieloletni partner HYDRO w dostawach pomp hydraulicznych i dzielników strumienia. Firma HYDRO gwarantuje bezpieczeństwo użytkowana swoich produktów, wydajne oraz trwałe rozwiązania - wykonane zgodnie z międzynarodowymi standardami. HYDRO ZNPHS to niezwykle prężna, kreatywna oraz doświadczona spółka, stawiająca na nowoczesność, rozwój oraz jakość.

 

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A