MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Targi zagraniczne
2015-04-15

Globalne ambicje rozwoju Grupy KAN

Grupa KAN - polska spółka z 25-letnią tradycją.

Lider rynku. Firma o prawdziwie europejskim charakterze z globalnymi ambicjami rozwoju. Producent Systemu KAN therm – innowacyjnego systemu do wewnętrznych instalacji wody, centralnego ogrzewania, ogrzewania podłogowego oraz instalacji gaśniczych i technologicznych. System KAN-therm i zaufanie, jakim cieszą się produkty tej marki, to efekt wieloletniej pracy i doświadczenia, konsekwencji w działaniu, innowacyjnych technologii, bezkompromisowej jakości oraz profesjonalizmu całego zespołu.

Systematyczny rozwój Systemu KAN therm jest wpisany w filozofię spółki. Od początku istnienia firmy, towarzyszy nam misja, aby oferować produkt zgodny z oczekiwaniami klientów, niezawodny i stworzony wg. najwyższych standardów jakościowych, perfekcyjny technologicznie, dający poczucie bezpieczeństwa, intuicyjny i przyjazny zarówno dla klientów jak i dla środowiska. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów a sieć dystrybucyjna obejmuje całą Europę, znaczną część Azji i Afryki.

Jednak KAN nieustannie rozszerza ofertę Systemu KAN-therm. Poszukuje nowych rynków i partnerów handlowych. Dlatego KAN systematycznie uczestniczy w międzynarodowych wystawach i konferencjach. Nie mogło nas zatem zabraknąć na największym w Europie branżowym wydarzeniu - targach ISH we Frankfurcie, które są doskonałą okazją do poszerzenia kontaktów oraz zaprezentowania wdrażanych nowości.

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A