MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Targi zagraniczne
2015-04-16

Euros Energy prezentuje nowy innowacyjny produkt

Firma EUROS ENERGY Sp. z o.o. jest propagatorem nowoczesnej energetyki oraz producentem ekologicznych rozwiązań instalacyjnych.

Strategia działania firmy opiera się na trzech filarach: ekonomia - komfort - zdrowie. Dlatego atutem naszych rozwiązań jest nie tylko zminimalizowanie kosztów eksploatacyjnych budynku, ale przede wszystkim ich niebagatelny wpływ na ogólną kondycję, zdrowie oraz polepszenie komfortu życia użytkowników.  Firma EUROS ENERGY dba również o nowoczesne wzornictwo swoich produktów, odpowiadając w ten sposób na wysokie wymagania klientów w zakresie estetyki. Firma uczestniczy w wielu międzynarodowych prestiżowych targach takich jak np. ISH we Frankfurcie.

Naszym celem jest obniżenie kosztów związanych związanych z ogrzewaniem, klimatyzacją i wentylacją obiektów. Na targach ISH zaprezentowaliśmy nowy produkt EUROS+SENSOR, który służy do pomiaru jakości powietrza wewnętrznego - mówi Prezes zarządu dr inż. Tomasz Walczak.

Pragniemy podkreślić, że nasza rola nie kończy się na dostarczeniu urządzenia, EUROS ENERGY dostarcza kompleksowe rozwiązania, które mają na celu  podnieść Twoją jakość życia przy równoczesnym zoptymalizowaniu kosztów. Zapraszamy do współpracy!

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A