MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Innowacje i rozwój
2015-04-16

Sunex S.A. - technika grzewcza na najwyższym poziomie

Sunex S.A. jest czołowym producentem rozwiązań w dziedzinie techniki grzewczej opartej o odnawialne źródła energii w Europie.

Oferuje Klientom m. in.: kolektory słoneczne płaskie , rurowo-próżniowe, grupy pompowe, zbiorniki, a także wiele innych rozwiązań produktowych dostosowanych do wymagań Klienta. Produkcja spółki została wzbogacona o inteligentne pompy ciepła serii Nexus, których jakość i sprawność została bardzo wysoko oceniona i potwierdzona klasą energetyczną A+. Ponad 60 procent produkcji spółki trafia za granicę.

Spółka od 2011 roku notowana jest na rynku New Connect, a szansę na rozwój upatruje w coraz większym zainteresowaniu energią odnawialną , jako oszczędnym i ekologicznym sposobem ogrzewania. Spółka Sunex stawia na doskonałą jakość. Współpraca nawiązana z gronem polskich i zagranicznych partnerów pozwala na zastosowanie najnowszych materiałów i rozwiązań.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i najwyższej klasy materiałów zainteresowanie produktami Spółki Sunex jest na bardzo wysokim poziomie. Zapraszamy do współpracy!   

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A