MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Targi zagraniczne
2015-04-07

KOSTRZEWA - sprawdzone rozwiązania technologiczne

Firma KOSTRZEWA to przedsiębiorstwo funkcjonujące od 1978r.

Przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją urządzeń grzewczych do spalania biomasy w postaci m.in. peletu, drewna, zrębek, brykietu, agropeletu, łusek orzechów czy pestek oliwek. Z biegiem lat KOSTRZEWA uzyskała status największego polskiego producenta kotłów na pelet.

Oferta firmy to szeroka gama ekologicznych, automatycznych kotłów i palników, których zakres mocy wynosi od 10 do 300 kilowat oraz podajników pneumatycznych służących do transportu pelletu na znaczne odległości z magazynu do kotła. Produkty KOSTRZEWA spełniają najwyższe wymagania normy dotyczącej sprawności cieplnej i emisji zanieczyszczeń. Będące w najwyższej-piątej klasie kotły mają zagwarantowaną możliwość wykorzystania ich przez użytkowników w coraz liczniejszych programach, które to dofinansowują ekologiczne urządzenia wpływające na zmniejszenie pyłów i gazów do atmosfery.

Przedsiębiorstwo KOSTRZEWA jest jedynym w kraju producentem kotłów na biomasę  posiadającym własne laboratorium badawcze. Urządzenia kierowane są do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji i są sprzedawane zarówno w Polsce, jak i w  Europie. KOSTRZEWA - sprawdzone rozwiązania technologiczne.  Zapraszamy do współpracy! 

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A