MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-14

Comau obecny jest w 24 lokalizacjach w 13 krajach, w tym w Polsce

Pierwszy robot przemysłowy marki COMAU powstał w 1978 roku. Oferta COMAU to także kompleksowe rozwiązania serwisowe z zakresu robotyki, maszyn i urządzeń a także usługi utrzymania ruchu.

Comau obecnie dzięki tym doświadczeniom zdobytym w przemyśle automotive to także oferta dla przemysłu general industrial, dla paletyzacji, dla pakowania, ale także spawania łukowego i obsługi maszyn - mówi Michał Ochmański.

W branży Automotive COMAU Robotics jest wiodącym dostawcą robotów dla aplikacji zgrzewania punktowego karoserii, spawania, klejenia a także tak specjalnych aplikacji jak zgrzewanie laserowe.  Comau Robotics to także szeroka oferta robotów paletyzujących dla branży FMCG a także robotów wykorzystywanych branży metalowej, dla produktów ogólnego przeznaczenia. Dziś Comau obecny jest w 24 lokalizacjach w 13 krajach w tym w Polsce, gdzie znajduje się jeden z większych oddział firmy liczący ponad 200 inżynierów.

Ogólnoświatowa organizacja pozwala firmie oferować rozwiązania na miarę potrzeb spełniając wymagania klientów - dodaje Roberto Rossi Dyrektor Generalny.

Firma Comau została nagrodzona wieloma nagrodami  i wyróżnieniami, w tym nagrodą Produkt Roku 2012, 1 miejsce w kategorii Roboty Przemysłowe przyznaną przez Control Engineering Polska.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A