MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Innowacje i rozwój
2015-03-09

Konsolidacja 5 marek Grupy Luxpol

Grupa Luxpol to firma będąca od wielu lat jednym z czołowych graczy na rynku reklamy w Polsce i Europie.

Dzięki konsolidacji 5 marek takich jak Balony Luxpol, Drukarnia Wielkoformatowa, Reklama Pneumatyczna, Flagi, Druk na Szkle powstała GRUPA, której fundamentem jest wiedza, siłą kreatywność, a celem kompleksowość produktów najwyższej jakości.

Zakres usług zaczyna się od przygotowania projektu, poprzez DTP, druk, aż po komplet prac introligatorskich, pakowanie i transport, a nawet montaż. Rozbudowany i nowoczesny park maszynowy firmy pozwala na wybór technologii optymalnie dostosowanych do potrzeb i oczekiwań Klienta.  Do realizacji nietypowych, nowatorskich zamówień wyodrębniony został specjalny dział badań i testów.

Ciągły rozwój i uważne wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów - te dwie zasady towarzyszą firmie każdego dnia. Grupa Luxpol to 20 lat doświadczenia i jakość zagwarantowana procedurami. Misją przedsiębiorstwa jest zapewnienie dostępu do jak najszerszej oferty sprzedażowej, oraz pozycja lidera nie tylko na rynku polskim, ale także międzynarodowym. Dzięki konsolidacji oferta Grupy LuxPol stała się bardziej atrakcyjna zarówno dla dotychczasowych, jak i potencjalnych usługobiorców. Nowe możliwości pozwoliły otworzyć się firmie na potrzeby klientów oczekujących wszechstronnych rozwiązań z dziedziny reklamy. Luxpol - bo jakość... to najlepsza reklama. 

 

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A