MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Targi zagraniczne
2014-10-20

Delta-Tech - diagnostyka pojazdów samochodowych

Od początku swojej działalności firma Firma DeltaTech Electronics stara się, aby jej produkty były jak najbardziej nowoczesne i zaawansowane technicznie.

W swojej działalności  przedsiębiorstwo wykorzystuje najnowsze technologie i rozwiązania techniczne, co pozwala tworzyć produkty nowatorskie i innowacyjne. Delta Tech uczestniczy w wielu międzynarodowych targach. Jeden z produktów firmy (EDIA-PRO) był nominowany do konkursu na najlepsza innowację targów Automechanika 2014. Wszystkie urządzenia firmy już na etapie projektu powstają z myślą o indywidualnych uwarunkowaniach i realnych potrzebach klientów.

Jeżeli chodzi o motoryzację, to Delta Tech zajmuje się głównie zagadnieniami diagnostyki pojazdów samochodowych oraz pomiarem grubości lakierów. W Delta Tech bardzo dużo uwagi poświęca się temu, aby produkty były praktyczne, funkcjonalne i solidne. Główne cele firmy to ciągłe dbanie o najwyższy poziom nowoczesności, innowacyjności i jakości projektowanych i produkowanych urządzeń. Realizacja tak postawionych celów pozwala spełniać, ciągle rosnące, oczekiwania i wymagania klientów.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A