MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Innowacje i rozwój
2014-08-22

Geyer & Hosaja poprawia bezpieczeństwo na drogach

Geyer Hosaja jest jednym z największych producentów gumy w naszej części Europy, zatrudniającym ponad 700 osób w 4 zakładach produkcyjnych.

Firma jest światowym liderem w produkcji dywaników samochodowych i  w bieżnikowaniu opon ciężarowych. Produkuje także  wysokiej jakości  maty  dla rolnictwa   oraz   elementy gumowe dla kolejnictwa. Ważne miejsce w produkcji przedsiębiorstwa stanowią  wyroby bezpieczeństwa drogowego.

W czasach, gdy na drogach ginie wciąż mnóstwo osób firma Geyer Hosaja wychodzi na przeciw temu problemowi ogromny nacisk kładąc na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego, dzięki grupie innowacyjnych produktów jakimi są    progi zwalniające  posiadające szereg certyfikatów i dostosowane do różnych warunków.

Nasze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa drogowego dedykujemy na drogi osiedlowe, miejskie tam gdzie porusza się dużo pieszych - mówi Krystyna Jagoda z firmy Geyer Hosaja.

Konstrukcja progów pozwala na stopniowe spowolnienie prędkości pojazdu, co jest idealnym rozwiązaniem, szczególnie na drogi osiedlowe. Elementy progów  są wykonane z gumy co sprawia, że są lżejsze niż betonowe czy asfaltowe oraz łatwiejsze i szybsze w montażu , spełniają wymagane normy .

Cieszymy się, że przed budynkiem naszej szkoły zostało zamontowane podwyższone przejście dla pieszych.Zwiększy ono bezpieczeństwo uczniów naszej szkoły - dodaje Małgorzata Labak dyrektor Szkoły Podstawowej.

Zakłady produkcyjne są objęte rygorystycznymi, międzynarodowymi systemami jakości. Firma eksportuje swoje produkty do wielu krajów na całym świecie, nieustannie poszerzając rynki zbytu.

Warto zadbać o bezpieczeństwo na drodze. Zapraszamy do współpracy z firmą Geyer Hosaja!

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A