MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Targi zagraniczne
2014-08-07

MS OKNA - ponad 20-letnie doświadczenie w branży

Grupa MS więcej niż OKNA to jeden z liderów wśród polskich producentów okien i drzwi, a także jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku.

Firma posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji stolarki okiennej i wykorzystuje własne, unikalne rozwiązania technologiczne, m.in. opatentowane wzmocnienia termiczne, które przekładają się na bardzo dobre parametry cieplne okien. Znakiem rozpoznawczym przedsiębiorstwa jest duży nacisk na innowacyjność i dbałość  o najwyższą jakość oraz design wyrobów.

Produkowane przez MS więcej niż OKNA okno MS evolution – pasywne - posiada prestiżowy certyfikat Instytutu Techniki Okiennej ift Rosenheim i spełnia wysokie wymagania budownictwa pasywnego. Firma produkuje okna zarówno na rynek polski, jak i rynki zagraniczne. 30% obrotów spółki stanowi eksport do Niemiec, Holandii, Włoch i Hiszpanii.

Siłę MS więcej niż OKNA tworzy kadra wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Firma z powodzeniem uczestniczy w wielu prestiżowych, międzynarodowych targach, docierając ze swoimi rozwiązaniami na kolejne rynki. 

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A