MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Imprezy targowe
2013-11-14

Wyłączny przedstawiciel w Polsce firmy Steinel to Lange Łukaszuk

LANGE ŁUKASZUK rozpoczęła swoją działalność w roku 1987. Od tej pory skutecznie i z powodzeniem działa na konkurencyjnym rynku elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, osprzętu, oświetlenia automatycznego i klejów termotopliwych.

Od 23 lat współpracujemy z firmą Steinel będącą wiodącym producentem czujników ruchu oraz oświetlenia automatycznego zintegorwanego z tymi czujnikami - mówi Tadeusz Kumaszka.

Od 1990 roku firma  jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce Firmy  Steinel, pioniera w dziedzinie automatyzacji oświetlenia i czujników obecności. Idąc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Firma skupia pod swoim LOGO  kilkanaście znanych marek, stale rozszerzając swój asortyment. Postawiła sobie za cel szeroko zakrojone doradztwo techniczno-handlowe, handel specjalistyczny ze sklepami narzędziowymi i hurtowniami, a także z marketami budowlanymi. Obsługę Klientów firmy w całej Polsce zapewniają pracownicy Działu Handlowego oraz zespół 11 przedstawicieli handlowych. Sprzedanym wyrobom LANGE ŁUKASZUK zapewnia pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A