MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Targi zagraniczne
2014-05-21

Platinet S.A. buduje rynek i kreuje trendy

W Platinet S.A. inspiruje nasz przyszłość.

Kreujemy trendy i budujemy rynek urządzeń oraz akcesoriów mobilnych w Europie. Już od ponad dekady dostarczmy nowoczesną elektronikę i multimedia do klientów na całym świecie. Jesteśmy uznanym producentem sprzętu mobilnego, akcesoriów komputerowych, a także toreb na notebooki i etui do tabletów.

Naszą siłą jest innowacyjność, szybkie działanie oraz natychmiastowa reakcja na potrzeby Klientów. To właśnie dzięki tym czynnikom nasza sprzedaż ciągle rośnie - mówi Kierownik Działu Eksportu Grzegorz Wacławski.

Wśród naszych marek: Platinet, Ωmega i Freestyle znaleźć można najwyższej jakości produkty do pracy, szkoły i domu, m.in.; tablety, smartphony, dyski twarde i pamięci flash, profesjonalne nośniki CD/DVD/Blu-ray, produkty czyszczące, sprzęt dla graczy, multimedia oraz  akcesoria bezprzewodowe do tabletów, komputerów stacjonarnych i laptopów.Dzięki rzetelności i zaangażowaniu jesteśmy w czołówce polskich eksporterów posiadając w ofercie ponad 3,5 tyś. produktów dostępnych w największych sieciach super i hipermarketów, sklepach IT, Foto-Video, RTV-AGD oraz w kanale e-commerce.

Podążamy za trendami, rozwijamy i cenimy długofalową współpracę z partnerami handlowymi oferując wsparcie marketingowe, handlowe i serwisowe. Towar w Polsce dostarczamy w ciągu 24 godzin, a rzetelność i nastawienie na klienta docenili światowi giganci, których jesteśmy dystrybutorami. Wspieramy i wprowadzamy do oferty urządzenia oparte o technologię Bluetooth i środowisko Android. Promujemy młode talenty oraz wdrażamy nowoczesne programy edukacyjne w szkołach, ponieważ INSPIRUJE NAS PRZYSZŁOŚĆ.

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A