MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Targi zagraniczne
2014-05-14

Agregaty FOGO - polski producent agregatów prądotwórczych

Spółka Agregaty FOGO, wiodący polski producent agregatów prądotwórczych.

W ramach tegorocznej edycji najważniejszej światowej imprezy z zakresu technologii dla przemysłu Hannover Messe, Spółka Agregaty FOGO, wiodący polski producent agregatów prądotwórczych, zaprezentowała odwiedzającym na stoisku o powierzchni ponad 400m2 swoje najnowsze produkty z serii Twin i Quality.

Nieustanny wzrost zapotrzebowania na energię był jedną z głównych inspiracji do stworzenia produktu FOGO Twin. Rozwiązanie niepowtarzalne a zarazem bardzo praktyczne. Dwa zespoły prądotwórcze, umieszczone w jednej obudowie, pracujące razem w celu zapewnienia dużej mocy,z możliwością naprzemiennej pracy pojedynczych modułów przy zmniejszonym zapotrzebowaniu na energię w celu zagwarantowania dłuższej żywotności całego zespołu.

Zaprezentowane agregaty z serii Quality to rozwiązanie techniczne zasługujące na szczególne wyróżnienie na tle pozostałych produktów marki FOGO. Bezsprzeczna jakość to zasługa wielu innowacyjnych pomysłów zebranych do jednego projektu. Produkty marki FOGO wzbudzały spore zainteresowanie podczas hanowerskich targów, a na gości czekało wiele atrakcji, w tym pokazy barmańskie mistrza Europy.

R E K L A M A

Mex Muscle Excellence
R E K L A M A