MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Strefa specjalna
2013-11-18

Grupa ENVO prezentuje pełną ofertę swoich usług i produktów

Grupa Envo funkcjonuje na rynku w obszarze trzech gałęzi produkcji: urządzeń grzewczych, elementów identyfikacji wizualnej oraz konstrukcji stalowych.Kotły grzewcze na paliwa stałe dostępne są pod marką PEREKO. Są to funkcjonalne urządzenia o szerokim spektrum mocy i zróżnicowanym poziomie zaawansowania technicznego.

Wśród nich znajdują się zarówno kotły cechujące się tradycyjną budową, jak i urządzenia o złożonej konstrukcji wzbogaconej o elektroniczny system sterowania i automatyczny podajnik paliwa.

 
Pod względem ilości wytwarzanych urządzeń oraz posiadanego zaplecza technicznego i kapitału, przedsiębiorstwo  należy do ścisłej czołówki producentów kotłów grzewczych.Grupa Envo świadczy także usługi o szerokim spektrum możliwości i szybkim tempie realizacji w zakresie wykonywania konstrukcji lekkich, ich oznakowania zewnętrznego oraz elementów wyposażenia obiektów handlowo-usługowych.Trzecim profilem działalności Grupy są ciężkie konstrukcje stalowe, produkcja szalunków, rusztowań, hal produkcyjnych, zbiorników, silosów, kontenerów, palet, pojemników do segregacji odpadów komunalnych i przemysłowych oraz elementów maszyn. Envo posiada solidne zaplecze techniczne oraz duże moce przerobowe, co pozwala na fachowe i kompleksowe podejście do wykonywanych zleceń.

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A