MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Targi zagraniczne
2014-05-05

Bandi Cosmetics od 30 lat dostarcza najwyższej jakości kosmetyki

Firma Bandi Cosmetics jest polską firmą rodzinną założoną w 1986 roku.

Od 30 lat zaopatrujemy gabinety kosmetyczne i hotele spa w najwyżej jakości kosmetyki. Od ubiegłego roku produkty detaliczne są dostępne w drogeriach - mówi Prezes Joanna Draniak - Kicińska.

W ofercie firmy znajdziemy kilkadziesiąt produktów profesjonalnych skierowanych do gabinetów kosmetycznych, ośrodków Spa i hoteli, a także pełną gamę kosmetyków do pielęgnacji domowej. W ciągu wielu lat doskonale sprawdziły się one w roli solidnego narzędzia pracy w gabinetach kosmetycznych, jak również jako godne polecenia profesjonalne produkty do codziennej pielęgnacji, zaskarbiając sobie wdzięczność wielu klientów.

Dzięki doświadczeniu i pasji Bandi Cosmetics tworzy innowacyjne receptury kosmetyczne w oparciu o nowoczesne technologie i najwyższej jakości składniki, pochodzące z najodleglejszych zakątków świata. Bandi Cosmetics może się poszczycić szczególnymi osiągnięciami w zakresie eksfoliacji chemicznej, co potwierdza długa lista nagród i wyróżnień. Firma bierze udział w wielu międzynarodowych targach w kraju i zagranicą prezentując swoje produkty Klientom z całego świata.

 

R E K L A M A

Oknoplast Pixel doskonałość do kwadratu
R E K L A M A