MagazynGospodarczy.pl - multimedialna platforma promocyjno - informacyjna.

Produkcje emitowane m. in. w pasmach: POLSAT News, TVP Info, TVN 24 BiŚ...

Targi zagraniczne
2014-04-29

Beaver Professional w 38 krajach na całym świecie

Beaver Professional stale wspiera profesjonalnych fryzjerów i salony piękności.

Proponując wiele nowych i unikatowych produktów do pielęgnacji, stylizacji, koloryzacji i trwałej ondulacji włosów – jest to najlepsze połączenie naturalnej i nowoczesnej technologii.

W naszym portfoli znajdziecie Państwo produkty różnego rodzaju, są to produkty nawilżające, arganowe, keratynowe i całą masę innych produktów. Zapraszamy do naszych salonów - mówi Krzysztof Zalewski.

Z całym sercem oddaje się dążeniom do doskonałości. Beaver jest dumny z jakości profesjonalnych produktów i usług dostarczanych klientkom i klientom na całym świecie. Produkty Beaver Professional znajdują się w ponad 10000 salonów w ponad 38 krajach na całym świecie. Ich liczba, a co za tym idzie sukcesy w sprzedaży stale rosną.

Beaver dąży do ciągłej poprawy jakości swoich produktów i usług, tworząc naturalne i zdrowe formuły dopasowane do stylu życia. Wierzy, że technologia i innowacje przynoszą korzyści wszystkim oraz pomagają w dotarciu do piękna. Firma wystawia się także na wielu międzynarodowych targach. Zapraszamy profesjonalistów do współpracy z firmą Beaver Professional !

R E K L A M A

Film o Twojej firmie
R E K L A M A